آموزش رایگان افزایش بازدید با استفاده کلمات کلیدی

آموزش رایگان افزایش بازدید با استفاده کلمات کلیدی همانطور که شاید خیلی ها بدانند طرز کار موتور های جستجو گر به شکل عنکبوتی یا همان اسپایدر(یاد فیلم مرد عنکبوتی نیفتید!) است. یعنی ربات های برنامه نویسی شده ی موتورهای جستجو مثل عنکبوت ها در کدهای صفحات وب و نه شکل رو ظاهر آن ها! می خزند و مشابه ترین موارد با با مورد جستجوی کاربر به نتایج تاپ خود می برند.

خوب بر گردیم به سوال. یک نکته مهم و توافق شده بین موتورهای جستجو و طراحان سایت ها همین کلمات کلیدی یا KeyWord ها هستند. پس وقتی می دانیم چه چیز می تواند رتبه ما را در سرچ اینجین ها بالا ببرد ادامه کار آسان تر است.

چگونه انتخاب کنیم؟ چقدر؟ چه چیز؟
این سوال بسیار کلیشه ای است! ولی چون می دانم بسیاری از شما این سوال در ذهنتان بدجور بی جواب مانده ، منم هم به ان پاسخ میدهم.
همانطور که در مقاله افزایش بازدید و ترافیک قبل گفتم، از سرویس ADwords استفاده کنید.
ابتدا به سایت : https://adwords.google.com/Adwords/welcome.html بروید.
خوب تنها کاری که باید بگنید بررسی کلمات یا بهتر بگویم عبارات کلیدی است. با توجه به محتوای سایتتان عبارات مختلف را جستجو و ببینید که گوگل کدام را به شما پیشنهاد میدهد و کدام ها پر مخاطب تر هستند.

اگر بعد از اینکار و بعد از یک ماه باز ترافیکتان تغییر نکرد ، بروید و کلمات دیگر را انتخاب کنید! یک وبمستر خوب پشتکار دارد و این پروسه طاقت فرسا را باید بگذراند.
در مورد چقدر هم بگویم که اکثر موتورهای جستجو یا همان سرچ اینجین ها بیشتر از 150 تا نهایتا200 کاراکتر را نمیخوانند. پس کلمات کلیدی زیاد و بیش از 200 کارکاتر نه تنها به افزایش بازدید شماکمک نمیکند، بلکه باعث سنگین شدن سایت و همچنین در صورت تکرار کلمات کلیدی باعث اسپم شناخته شدن شما توسط موتورهای جستجو میشود.

کجا بزارم؟طبق تجربه شخصی بهترین مکان برای گذاشتن کلمات کلیدی ، بعد از قسمت Title است. زیرا عنکبوت های اینترنتی، از بالا به پایین سایت شما را می خزانند!چرا این همه زحمت؟در یک مقاله خوندم که :همواره ١٠ جایگاه اول نتایج حاصل از جستجو در موتورهای جستجوگر، متعلقبه سایت های مشهور است وبا وجود میلیون ها سایت رقیب، افراد واقعا وقتخود را تلف می آنند .

و حرف آخرهیچگاه از غلط املایی نگذرید! خیلی ها هنگام تایپ عبارات در موتورهای جستحو کلمات را اشتباه وارد میکنند. به مثال من توجه کنید تا همه چیز دستگیرتان شود.مثال:فرض کنیم سایتی دارم با همان محتوای اسکریپت! خوب بهترین کلمات کلیدی برای من اینها بودند:اسکریپت های رایگان ، اسکریپت سایت ایستگاه ، اسکریپت پریمیوم ، دانلود اسکریپت جدید ، اسکریت نال ، اسکرپت نول شده

/ 1 نظر / 41 بازدید
عطر

سلام ممنون از مطالب خوبتون بسیار به دردم خورد. به وب سایت منم سر بزنید: http://www.odoland.com